- AENO



Уред за гладене на дрехи AENO GS2
Минимално пространство, максимална полезност
Не се изисква дъска за гладене
Ниското тегло на уредът за гладене на дрехи, съчетано с високата мощност на парата, Ви позволява да гладите дреха директно върху закачалката, без да се налага да купувате и съхранявате обемиста дъска за гладене


Ефективно гладене под всякакъв ъгъл
Вертикално или хоризонтално - ефективно във всяка посока. Гладете дрехите както върху дъската за гладене, така и директно върху закачалката. Перфектно изглажда завесите, без да има нужда да ги сваляте
Готов за употреба само за 40 секунди
Бързате за среща или за работа и трябва да се отървете от гънките върху дрехите си? Уредът за гладене на дрехи няма да Ви кара да чакате и ще бъде готов за употреба за 40 секунди


Безопасно изпаряване на всички видове тъкани
Технология за по-добро почистване на ризи, панталони, тениски, рокли, потници и други - дрехите Ви ще издържат по-дълго, тъй като парата няма да ги повреди
12 мин. употреба без нужда от презареждане
Гладете дрехи в продължение на 12 минути без прекъсване благодарение на резервоара за вода с големина 110 мл


Лесен за съхранение
Самостоятелно стоящ и компактен
Идеален за трудни за гладене артикули
Специално проектиран за гладене дори в най-неудобните позиции


Включени аксесоари:
Ръкавица за защита от топлина, Мерителна чаша, Пътна чанта
Дезинфекция и освежаване
Спално бельо, детски дрехи и играчки - парата с температура 150 °C унищожава до 99% от микробите и бактериите


Удобна LED индикация
Винаги виждате режимът на работа на уреда и кога той е готов за употреба
Удобен за използване
Дръжка против хлъзгане


Автоматично изключване на захранването
Няма нужда да се притеснявате, че ще забравите да изключите уреда за гладене на дрехи в бързината - той ще го направи автоматично
Перфектен за пътуване
Побира се във всяка раница или малък куфар. Лек, компактен и мощен уред за гладене на дрехи, който е винаги с Вас


| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | GS2 |
| Търговско име | Garment steamer GS2 |
| Appliance Type | Garment Steamer |
| Модел | GS2 |
| Kind of Appliance | Handheld Clothes Steamer |
| Water tank capacity | 110 ml |
| Steam Temperature | 150 °C |
| Steam Supply Rate | 24 g/min |
| Heating Time | 40 s |
| Време за работа (мин.) | 12 min |
| Noise Level Lc IEC (dB) | 60 dB |
| Cord Length (m) | 1.8 m |
| Материал на кутия | Пластмаса |
| Сертификати | CE, ROHS |
| Vacuum Cleaners Included Accessories | Travel Bag Measuring Cup Glove Pad |
| Цвят | Metallic Sprayed |
| Максимална температура на околната среда | 70 °C |
| Минимална температура на околната среда | -20 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 70 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 93 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 0 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 93 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 0 % |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| PP | 163.2г Recycle |
| PC | 6.5г Recycle |
| Номинално тегло | 0.71 кг |
| Консумирана енергия при работа | 1190 W |
| Working Surface Material | Метал |
| PPS | 30.9г Recycle |
| ABS | 4.6г Recycle |
| PA66+30% | 37.5г Recycle |
| Тегло | 0.91кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парен уред за дрехи |
| Мощност (W) | 1190 W |
| Производителност на пара (g/min) | 22 g/min |
| Парен удар (g/min) | 20 |
| Капацитет на резервоара (ml) | 260 ml |
| Материал на плочата | Керамика |
| Налягане на помпата (bar) | 0 |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Не |
| Дължина на кабела (m) | 2.5 |
| Тегло (kg) | 0.85 kg |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.91кг |
AENO Ръчен парен уред за дрехи GS2 – Мощен и преносим
Забравете за дъската за гладене! Ръчният парен уред AENO GS2 с мощност 1190W загрява само за 25 секунди и е идеален за бързо освежаване на ризи, рокли, завеси и тапицерия. Компактният му дизайн и възможността за вертикално парене ви позволяват да освежавате дрехите, докато висят, спестявайки време и усилия.
Ключови Предимства
- Бързо загряване — Готов за употреба за 25 секунди.
- Мощна пара — Непрекъсната пара до 22 g/min за ефективно отстраняване на гънки.
- Голям резервоар — 260 ml капацитет осигурява до 15 минути непрекъснато парене.
- Система против капане — Предпазва деликатните тъкани от водни петна.
- Компактен и лек — Лесен за съхранение и подходящ за пътуване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1190 W |
| Производителност на пара | 22 g/min |
| Капацитет на резервоара | 260 ml |
| Време за загряване | 25 секунди |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Дължина на кабела | 2.5 m |
| Тегло | 0.85 kg |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- AENO Ръчен парен уред за дрехи GS2
- Четка за тъкани
- Подложка за мъх
- Мерна чашка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












